НК №1, ауд. 219       teachcdu@gmail.com       047 237 82 54
Студент навчається за навчальним планом. Обсяг навчальних дисциплін вимірюють у кредитах ЄКТС (для отримання диплому бакалавра потрібно набрати 240 кредитів, магістра 90). Кожен кредит містить 30 годин, в які входять не лише аудиторні години (лекції, практичні чи лабораторні заняття), а й години самостійної роботи (а їх кількість може становити до ⅔ кожного кредиту). Тож не забувайте, що працювати потрібно не лише на парах! З вказаної кількості кредитів  студент обирає не менше 25 відсотків, тобто не менше 60 кредитів в бакалавраті і не менше 23 кредитів в магістратурі. Кожна навчальна дисципліна повинна мати не менше трьох кредитів, отже студент може обрати максимально 20 в бакалавраті і 8 в магістратурі трикредитних дисциплін. Частина з цих дисциплін можуть бути близькими до фаху, а частину можна обирати з будь-яких галузей – це може бути цікаво і корисно, адже якраз на межі галузей і на перший погляд непоєднуваних речей народжуються інновації (згадайте Стівена Джобса, котрий взявши курс графіки отримав поштовх до розробки шрифтів і графічного інтерфейсу). 

Якщо студент не скористався своїм правом вибору, то він буде записаний на вивчення тих дисциплін, які дирекція/деканат, навчально-методичний відділ вважатиме необхідним для оптимізації навчальних груп для вивчення вибіркових дисциплін

Реєстр міжгалузевих дисциплін, які доступні для вибору студентам 2 і 3 курсів ОС бакалавр денної форми навчання та 1 курсу ОС магістр денної та заочної форм навчання

У Кабінеті студента.

Вхід до Кабінету студента через корпоративні акаунти Електронного університету.

Акаунти створено кожному студенту. Адреси пошт можна отримати тут або на сайті ЧНУ/Ресурси/Електронний університет/Пошук електронних адрес

Корпоративні акаунти університету є Google-акаунтами з розширеними можливостями для спільної роботи в корпорації. Ідентифікація корпоративного акаунту, як і звичайного *****@google.com облікового запису, реалізується у на сторінці входу google.com через електронну пошту з доменом університету *****@vu.cdu.edu.ua .

Щоб авторизуватись у Кабінеті студента, необхідно увійти у корпоративний акаунт @vu.cdu.edu.ua (для першого входу змінити пароль 1122334455 на власний і налаштувати параметри облікового запису, зокрема додати резервні електронну пошту та телефон для самостійного відновлення доступу у разі потреби).

Вибір стартує 10.12.2020 з 10.00.
Доступ для вибору буде закрито 17.12.2020 о 18.00.

  1. Ознайомитися на сторінці Вибіркові дисципліни сайту навчально-методичного відділу  з програмами навчальних дисциплін у реєстрах свого курсу та освітнього ступеня. Кожна програма доступна для перегляду і має шифр, щоб легко орієнтуватися при виборі.
  2. Переглянути відео-інструкцію щодо роботи в Кабінеті студента і послідовності дій для вибору навчальних дисциплін.
  3. Зайти в Кабінет студента та ознайомитися з функціоналом.
  4. Врахуйте, що групи мають обмежену кількість місць, тому буде враховано пріоритет за часом вибору в Кабінеті студента. Якщо за першим пріоритетом неможливо сформувати групу або група переповнена, важливі альтернативні  варіанти. Тому просимо заповнювати пропозиції з усіма доступними пріоритетами (аналогічно до вибору кількох спеціальностей/університетів при вступі).

Звертаємо увагу, що:

  • якщо студент не скористався своїм правом вибору, то він буде записаний на вивчення тих дисциплін, які дирекція/деканат, навчально-методичний відділ вважатиме необхідним для оптимізації навчальних груп для вивчення вибіркових дисциплін.

Закрити