НК №1, ауд. 219       teachcdu@gmail.com       047 237 82 54

Для всіх студентів денної (з наступного навчального року заочної) форми навчання формуємо рейтинг успішності й активності. Для рейтингу активності слід звернутися із здобутками до дирекції/деканату або навчально-методичного відділу не пізніше закінчення сесійного контролю.

Всі курсові і кваліфікаційні роботи проходять електронну перевірку на плагіат. Варто попередньо перевірити роботу в безплатних антиплагіатних системах. Робота не може оцінюватися обсягом сторінок! Головне результати та їх розуміння автором! Детальніше про плагіат і підготовку робіт

Комісія з доброчесності і корпоративної етики спільно із навчально-методичним відділом працює над інформуванням про принципи академічної доброчесності й попередженням недоброчесності як студентів, так і викладачів.

Для одержання диплому з відзнакою не менше 75 відсотків усіх навчальних дисциплін має бути оцінено у 90 – 100 балів, решта 75 – 89, а також кафедра має надати рекомендацію про виявлені наукові (творчі) здібності.

Студенти закладів вищої освіти мають можливість оформити електронні студентські квитки за допомогою онлайн-сервісу державних послуг «Дія». Особливо це актуально для студентів нашого університету, яким було виготовлено студентські квитки у 2020. Забрати пластиковий квиток можна після закінчення карантину, а зараз рекомендуємо оформити електронний студентський квиток через додаток «Дія».
Заходьте в App Store чи Google Play, завантажуйте безкоштовний мобільний застосунок Дія та отримуйте студентський е-квиток. Детальніше: Міністерство цифрової трансформації УкраїниЗ 2020 року почав е-квиток студента

Закрити