НК № 1, ауд. 219       teachcdu@gmail.com       047 237 82 54       067 72 93 71 0      050 9 618 816

Організацію навчального процесу та роботу із забезпечення якості освітньої дільності покладено на
навчальний відділ, навчально-методичний відділ і сектор із забезпечення якості освіти.

У своїй діяльності ці структурні підрозділи керуються Законом України про вищу освіту, Положенням про організацію освітнього процесу у Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького, Положенням про систему забезпечення якості освітньої діяльності та якості вищої освіти Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького та іншими нормативно-правовими документами.

Основними завданнями навчально-методичних підрозділів є:

1. Організація навчального процесу
  2. Ліцензування й акредитація
  3. Науково-методична підтримка навчального процесу
  4. Сприяння і контроль організації практичної підготовки і працевлаштування випускників
  5. Моніторинг якості освіти та організація заходів на виконання внутрішньоуніверситетського положення щодо забезпечення якості освітньої діяльності
  6. Освітній менеджмент
  7. Облік здобувачів освіти