Організацію навчального процесу та роботу із забезпечення якості освітньої дільності покладено на
навчальний відділ, навчально-методичний відділ і ННЦ цифрового розвитку та якості освіти.

У своїй діяльності ці структурні підрозділи керуються Законом України про вищу освіту, Положенням про організацію освітнього процесу у Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького, Положенням про систему забезпечення якості освітньої діяльності та якості вищої освіти Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького та іншими нормативно-правовими документами.

Основними завданнями навчально-методичних підрозділів є:

1. Організація навчального процесу
  2. Ліцензування й акредитація
  3. Науково-методична підтримка навчального процесу
  4. Сприяння і контроль організації практичної підготовки і працевлаштування випускників
  5. Моніторинг якості освіти та організація заходів на виконання внутрішньоуніверситетського положення щодо забезпечення якості освітньої діяльності
  6. Освітній менеджмент
  7. Облік здобувачів освіти
  8. Інформаційне забезпечення управління та змісту навчального процесу

Корпоративні пошти дирекцій можна знайти тут
Також можете переглянути таблицю