У Кабінеті студента.

Вхід до Кабінету студента через корпоративні акаунти Електронного університету.

Акаунти створено кожному студенту. Адреси пошт можна отримати тут або на сайті ЧНУ/Ресурси/Електронний університет/Пошук електронних адрес

Корпоративні акаунти університету є Google-акаунтами з розширеними можливостями для спільної роботи в корпорації. Ідентифікація корпоративного акаунту, як і звичайного *****@google.com облікового запису, реалізується у на сторінці входу google.com через електронну пошту з доменом університету *****@vu.cdu.edu.ua .

Щоб авторизуватись у Кабінеті студента, необхідно увійти у корпоративний акаунт @vu.cdu.edu.ua (для першого входу змінити пароль 1122334455 на власний і налаштувати параметри облікового запису, зокрема додати резервні електронну пошту та телефон для самостійного відновлення доступу у разі потреби).

Вибір стартує 02.09.2021 з 8:00.
Доступ для вибору буде закрито 08.09.2021 о 17.00.

  1. Ознайомитися на сторінці Вибіркові дисципліни сайту навчально-методичного відділу  з програмами навчальних дисциплін у реєстрах свого курсу та освітнього ступеня. Кожна програма доступна для перегляду і має шифр, щоб легко орієнтуватися при виборі.
  2. Переглянути відео-інструкцію щодо роботи в Кабінеті студента і послідовності дій для вибору навчальних дисциплін.
  3. Зайти в Кабінет студента та ознайомитися з функціоналом.
  4. Обрати дисципліни, переглянути вибів (можете змінити пріоритети дисциплін) та натисніть кнопку “Надіслати”
  5. Після формування груп (дирекції вас про це поінформують) перевірте наявність свого прізвища у списках сформованих груп. У разі виявлення суттєвої помилки, у визначений термін надішліть листа електронною поштою за адресою nmv@vu.cdu.edu.ua
  6. Врахуйте, що групи мають обмежену кількість місць, тому буде враховано пріоритет за часом вибору в Кабінеті студента. Якщо за першим пріоритетом неможливо сформувати групу або група переповнена, важливі альтернативні  варіанти. Тому просимо заповнювати пропозиції з усіма доступними пріоритетами (аналогічно до вибору кількох спеціальностей/університетів при вступі).

Звертаємо увагу, що:

  • якщо студент не скористався своїм правом вибору, то він буде записаний на вивчення тих дисциплін, які дирекція/деканат, навчально-методичний відділ вважатиме необхідним для оптимізації навчальних груп для вивчення вибіркових дисциплін.