Вибір міжгалузевих навчальних дисциплін на другий семестр 2020-2021 навчального року

Студенти 2 і 3 курсів освітнього ступеня «бакалавр» (денної форми навчання) та 1 курсу освітнього ступеня «магістр» (денної і заочної форм навчання) у період з 10 по 17 грудня повинні обрати одну міжгалузеву дисципліну на наступний семестр через електронний кабінет студента. Вхід до електронного кабінету і реєстр навчальних дисциплін буде розміщено 10 грудня на сторінці Вибіркові дисципліни сайту навчально-методичного відділу.
Деталі вже зараз за вказаним вище посиланням.

Як це відбувається

Кожен студент 2 та 3 курсів бакалаврату та 1 курсу магістратури має обрати один предмет на наступний семестр.
Обираючи міжгалузеву дисципліну студентам, які здійснюватимуть вибір, слід врахувати, що ці навчальні дисципліни можуть бути абсолютно не пов’язані з основною спеціальністю. Вони мають на меті доповнювати освіту та ознайомлювати з іншими галузями знань, адже надзвичайно ефективно володіти кількома спеціальностями.
Ознайомитися із міжгалузевими дисциплінами студенти можуть з реєстру за посиланням https://teach.cdu.edu.ua/resource/syllabus/ (у розділі «ЯКІ ДИСЦИПЛІНИ МОЖНА ОБРАТИ?»). Реєстр сформовано з розробок викладачів різних навчально-наукових підрозділів університету.

Що варто врахувати

У результаті вибору буде сформовано групи зі студентів різних спеціальностей і різних інститутів, тому в розкладі ця пара буде стояти наскрізно по всьому університету в один день і в один час.
Якщо до одного викладача запишеться дуже багато студентів, то ми не зможемо для всіх студентів задовольнити їхній вибір – у групу потраплять ті, хто запишеться раніше. Тому пропонуємо кожному студенту обрати 10 дисциплін і розставити їх за пріоритетом (від 1 до 10, де 1-найвищий пріоритет) у Кабінеті студента. А далі спрацює алгоритм, подібний до вступу в університет – студенту буде підібрано предмет, найвищий за його вибором і з допустимою кількістю студентів у групі (аналогом конкурсного балу буде час реєстрації надсилання вибору). 

Зверніть увагу!

Якщо студент із поважної причини не зміг вчасно здійснити вибір, то він повинен звернутися до навчально-методичного відділу із заявою для запису на вивчення обраних ним дисциплін;
якщо студент не скористався своїм правом вибору, то він буде записаний на вивчення тих дисциплін, які дирекція/деканат, навчально-методичний відділ вважатиме необхідним для оптимізації навчальних груп для вивчення вибіркових дисциплін.
Навчально-методичний відділ університету інформує про те, що вибір стартує 10 грудня о 10:00. Завершується – 17 грудня о 18:00. Реєстр міжгалузевих навчальних дисциплін для вибору доступний для ознайомлення на сайті навчально-методичного відділу.

Для всіх студентів денної (з наступного навчального року заочної) форми навчання формуємо рейтинг успішності й активності.  Для рейтингу активності слід звернутися із здобутками до дирекції/деканату або навчально-методичного відділу не пізніше закінчення сесійного контролю. 

Всі курсові і кваліфікаційні роботи проходять електронну перевірку на плагіат. Варто попередньо перевірити роботу в безплатних антиплагіатних системах. Робота не може оцінюватися обсягом сторінок! Головне результати та їх розуміння автором! Детальніше про плагіат і підготовку робіт

Комісія з доброчесності і корпоративної етики спільно із навчально-методичним відділом працює над інформуванням про принципи академічної доброчесності й попередженням недоброчесності як студентів, так і викладачів.

Для одержання диплому з відзнакою не менше 75 відсотків усіх навчальних дисциплін має бути оцінено у 90 – 100 балів, решта 75 – 89, а також кафедра має надати рекомендацію про виявлені наукові (творчі) здібності

Студенти закладів вищої освіти мають можливість оформити електронні студентські квитки за допомогою онлайн-сервісу державних послуг «Дія». Особливо це актуально для студентів нашого університету, яким було виготовлено студентські квитки у 2020. Забрати пластиковий квиток можна після закінчення карантину, а зараз рекомендуємо оформити електронний студентський квиток через додаток «Дія».
Заходьте в App Store чи Google Play, завантажуйте безкоштовний мобільний застосунок Дія та отримуйте студентський е-квиток.
Детальніше: Міністерство цифрової трансформації УкраїниЗ 2020 року почав е-квиток студента